Concertagenda

54 concerten gevonden
  1. De vier jaargetijden

    Fri 30 Sep 2016 - 20:15 - Muziekgebouw, Eindhoven

    Kaarten verkrijgbaar via:
    muziekgebouweindhoven.nl
  2. De vier jaargetijden

    Sat 1 Oct 2016 - 20:30 - Janskerk, Maastricht

    Kaarten verkrijgbaar via:
    theateraanhetvrijthof.nl
  3. De vier jaargetijden

    Sun 2 Oct 2016 - 20:15 - De Oosterpoort, Groningen

    Kaarten verkrijgbaar via:
    http://www.de-oosterpoort.nl
  4. De vier jaargetijden

    Wed 5 Oct 2016 - 20:15 - Grote Kerk, Naarden

    € 32,-/ € 29,-
  5. De vier jaargetijden

    Thu 6 Oct 2016 - 20:15 - Burgwalkerk, Kampen

    € 26,-
  6. De vier jaargetijden

    Fri 7 Oct 2016 - 20:15 - Muziekgebouw aan't IJ, Amsterdam

    Kaarten verkrijgbaar via:
    muziekgebouw.nl
  7. De vier jaargetijden

    Sat 8 Oct 2016 - 20:30 - Concertzaal, Tilburg

    Kaarten verkrijgbaar via:
    theaterstilburg.nl
  8. De vier jaargetijden

    Sun 9 Oct 2016 - 15:00 - TivoliVredenburg, Utrecht

    Kaarten verkrijgbaar via:
    tivolivredenburg.nl
  9. Vriendenrepetities 2016-2017

    Tue 18 Oct 2016 - 19:00 - Geertekerk, Utrecht, Kerk

  10. Vergnügte Ruh: vier topcantates van Bach

    Thu 20 Oct 2016 - 20:15 - TivoliVredenburg, Utrecht

    Kaarten verkrijgbaar via:
    tivolivredenburg.nl
  11. Vergnügte Ruh: vier topcantates van Bach

    Fri 21 Oct 2016 - 20:15 - Waalse Kerk, Amsterdam

    € 31,-
  12. Vergnügte Ruh: vier topcantates van Bach

    Sat 22 Oct 2016 - 14:30 - Waalse Kerk, Amsterdam

    € 31,-
  13. Hohe Messe

    Tue 13 Dec 2016 - 19:30 - TivoliVredenburg, Utrecht

    Kaarten verkrijgbaar via:
    tivolivredenburg.nl
  14. Hohe Messe

    Thu 15 Dec 2016 - 19:30 - Grote Kerk, Naarden

    € 40,- / € 35,-
  15. Hohe Messe

    Sun 18 Dec 2016 - 15:00 - Concertzaal, Tilburg

    Kaarten verkrijgbaar via:
    theaterstilburg.nl
  16. Hohe Messe

    Mon 19 Dec 2016 - 20:15 - De Doelen, Rotterdam

    Kaarten verkrijgbaar via:
    dedoelen.nl
  17. Hohe Messe

    Tue 20 Dec 2016 - 20:00 - Theater aan't Vrijthof, Maastricht

    Kaarten verkrijgbaar via:
    theateraanhetvrijthof.nl
  18. Hohe Messe

    Wed 21 Dec 2016 - 19:30 - Bovenkerk, Kampen

    € 35,-
  19. Hohe Messe

    Thu 22 Dec 2016 - 19:30 - Muziekgebouw aan't IJ, Amsterdam

    Kaarten verkrijgbaar via:
    muziekgebouw.nl
  20. Hohe Messe

    Fri 23 Dec 2016 - 19:30 - Philharmonie, Haarlem

    Kaarten verkrijgbaar via:
    theater-haarlem.nl
  21. Vriendenrepetities 2016-2017

    Wed 18 Jan 2017 - 14:30 - Geertekerk, Utrecht, Kerk

  22. Bach en de viool van Pisendel

    Thu 19 Jan 2017 - 20:15 - TivoliVredenburg, Utrecht

    Kaarten verkrijgbaar via:
    tivolivredenburg.nl
  23. Bach en de viool van Pisendel

    Fri 20 Jan 2017 - 20:15 - Waalse Kerk, Amsterdam

    € 31,-
  24. Bach en de viool van Pisendel

    Sat 21 Jan 2017 - 14:30 - Waalse Kerk, Amsterdam

    € 31,-
  25. Bachs Klavecimbelconcerten

    Wed 1 Feb 2017 - 20:30 - Janskerk, Maastricht

    Kaarten verkrijgbaar via:
    theateraanhetvrijthof.nl
  26. Bachs Klavecimbelconcerten

    Thu 2 Feb 2017 - 20:15 - TivoliVredenburg, Utrecht

    Kaarten verkrijgbaar via:
    tivolivredenburg.nl
  27. Bachs Klavecimbelconcerten

    Fri 3 Feb 2017 - 20:15 - Muziekgebouw aan't IJ, Amsterdam

    Kaarten verkrijgbaar via:
    muziekgebouw.nl
  28. Bachs Klavecimbelconcerten

    Sat 4 Feb 2017 - 20:15 - Muziekgebouw, Eindhoven

    Kaarten verkrijgbaar via:
    muziekgebouweindhoven.nl
  29. Vriendenrepetities 2016-2017

    Wed 15 Feb 2017 - 19:00 - Geertekerk, Utrecht, Kerk

  30. Feestcantates van Bach

    Thu 16 Feb 2017 - 20:15 - Martinikerk, Groningen

    € 30,-
    Kaarten verkrijgbaar via:
    de-oosterpoort.nl

Partner

Neem gerust contact op

Publieksservice:
030 - 2 513 413
(ma-vr van 9.30 tot 12.30 uur)
De publieksservice is momenteel gesloten: vanaf 8 augustus zijn we weer telefonisch bereikbaar.

 

Volg ons op